Klassementen Dinsdagliga

Uitslag na liga 9

Baan PloegenPinsPtn
15De Galliërs25636
16A-Team24572
17The New Panthers25806
18Les Inoxydables23572
19The Tenpins26548
20Highvoltage25160
21Extreem25822
22De Streepkes26136
23Bouwwerken Cornelis26468
24De Musketiers23220
25The Killers23848
26Bye19800

PlaatsKlassement PloegenVorige ptnVorige PinsPTNPINS
1De Streepkes50194895622102
2De Musketiers54198365422158
3Bouwwerken Cornelis45196375322283
4Highvoltage48195814822097
5The Tenpins38194674622121
6The Killers33190654121449
7The New Panthers34197664022346
8De Galliërs26190933221656
9Extreem30189753221557
10Les Inoxydables14173661619723
11A-Team8158901018347
12Bye415840417820

Klassement Handicap A

Klassement Handicap B

Klassement Handicap C

Klassement Handicap D

Klassement Heren Scratch

Klassement Dames Scratch

Klassement Beker van de Voorzitter

Dagklassement
Beker van de Voorzitter

 

 Topscore Scratch: Heren

Van De Velde Filip 288

Dames

Clarysse Marlies 279

Topscore Handicap: Heren

Van Haver Patrick 300

Dames

Ruys Nathalie 258

Topserie Scratch: Heren

Van De Velde Filip 731

Dames

Clarysse Marlies 711

Topserie Handicap: Heren

Van Haver Patrick 794

Dames

Van Peteghem Carine 708