Klassementen Dinsdagliga

Uitslag na Liga 22

Baan PloegenPinsPtn
9Bye19800
10De Musketiers22368
11De Streepkes21470
12The Killers22178
13Highvoltage23760
14Bouwwerken Cornelis26838
15Les Inoxydables26435
16Extreem26433
17A-Team25048
18The Tenpins22040
19De Galliërs24252
20The New Panthers24866

PlaatsPloegenV. PTNV. PINSPTNPINS
1De Musketiers1225229213054528
2Highvoltage1205246612054842
3The New Panthers1105217411654660
4Bouwwerken Cornelis1005181610854499
5De Galliërs1015149010353915
6De Streepkes91506189152765
7The Tenpins86509668653170
8Les Inoxydables80506558553298
9The Killers70488677851084
10Extreem74498647752507
11A-Team48465155649019
12Bye641580643560

Klassement Handicap A

Klassement Handicap B

Klassement Handicap C

Klassement Handicap D

Klassement Heren Scratch

Klassement Dames Scratch

Klassement Beker van de Voorzitter

Dagklassement
Beker van de Voorzitter

 

 Topscore Scratch: Heren

Van De Velde Filip 288

Dames

Clarysse Marlies 279

Topscore Handicap: Heren

Van Haver Patrick 300

Dames

Van Petegem Carine 267

Topserie Scratch: Heren

Raes Riek  758

Dames

Clarysse Marlies 711

Topserie Handicap: Heren

De Wilde Dany 815

Dames

Buysse Erna 727