Klassementen Dinsdagliga

Uitslag na Liga 19

Baan PloegenPinsPtn
15Bouwwerken Cornelis24917
16The Killers22861
17Extreem24234
18De Musketiers25784
19The Tenpins23642
20De Streepkes24106
21The New Panthers25086
22Highvoltage24312
23De Galliërs25866
24Les Inoxydables25572
25A-Team23408
26Bye19800

PlaatsPloegenV. PTNV. PINSPTNPINS
1De Musketiers1104496911447547
2Highvoltage1064504210847473
3The New Panthers90444899646997
4Bouwwerken Cornelis83444769046967
5De Galliërs79439258546511
6De Streepkes77436098346019
7The Tenpins80437618246125
8Les Inoxydables68426747045231
9Extreem64428076845230
10The Killers61422896244575
11A-Team40397664842106
12Bye635640637620

Klassement Handicap A

Klassement Handicap B

Klassement Handicap C

Klassement Handicap D

Klassement Heren Scratch

Klassement Dames Scratch

Klassement Beker van de Voorzitter

Dagklassement
Beker van de Voorzitter

 

 Topscore Scratch: Heren

Van De Velde Filip 288

Dames

Clarysse Marlies 279

Topscore Handicap: Heren

Van Haver Patrick 300

Dames

Van Petegem Carine 267

Topserie Scratch: Heren

Raes Riek  758

Dames

Clarysse Marlies 711

Topserie Handicap: Heren

Van Haver Patrick 794

Dames

Buysse Erna 727