Klassementen Dinsdagliga

Uitslag na Liga 4

Baan PloegenPinsPtn
17The New Panthers24134
18Cornelis/A-Team23554
19The Killers24824
20De Musketiers24564
21De Streepkes25706
22De Galliërs24532
23The Tenpins23550
24Les Inoxydables26798
25Extreme23960
26Highvoltage25748

PlaatsPloegenV. PTNV. PINSPTNPINS
1Cornelis/A-Team187451229806
2The New Panthers167108209521
3Les Inoxydables107064189743
4De Streepkes127164189734
5De Musketiers127341169797
6Highvoltage87123169697
7De Galliërs127074149527
8Extreme146980149376
9The Tenpins127142129497
10The Killers66957109439

Klassement Handicap A

Klassement Handicap B

Klassement Handicap C

Klassement Handicap D

Klassement Heren Scratch

Klassement Dames Scratch

Klassement Beker van de Voorzitter

Dagklassement
Beker van de Voorzitter

 

 Topscore Scratch: Heren

Houben Eddy 257

Dames

Clarysse Marlies 289

Topscore Handicap: Heren

De Rouck Tim 264

Dames

Van Haeren Sybille 249

Topserie Scratch: Heren

Raes Riek 675

Dames

Clarysse Marlies 714

Topserie Handicap: Heren

De Rouck Tim 744

Dames

Van Haeren Sybille 656