Klassementen Dinsdagliga

Uitslag na Liga 18

Baan PloegenPinsPtn
9Bye19800
10Highvoltage24998
11The Tenpins23524
12The Killers23744
13Les Inoxydables23514
14Bouwwerken Cornelis24494
15Extreem23936
16De Streepkes22662
17The New Panthers23836
18A-Team22472
19De Musketiers23922
20De Galliërs25426

PlaatsPloegenV. PTNV. PINSPTNPINS
1Les Inoxydables1044276610845117
2De Galliërs90419469644488
3The New Panthers86419369244319
4Bouwwerken Cornelis82416578644106
5De Musketiers78406768043068
6The Tenpins74417317844083
7The Killers74406107842984
8Highvoltage67413207543819
9Extreem68405327442925
10A-Team54391945641441
11De Streepkes37384323940698
12Bye233660235640

Klassement Handicap A

Klassement Handicap B

Klassement Handicap C

Klassement Handicap D

Klassement Heren Scratch

Klassement Dames Scratch

Klassement Beker van de Voorzitter

Dagklassement
Beker van de Voorzitter

 

 Topscore Scratch: Heren

Riek Raes 289

Dames

Clarysse Marlies 278

Topscore Handicap: Heren

Van de Velde Filip 291

Dames

Verdoodt Tina 269

Topserie Scratch: Heren

Riek Raes 784

Dames

Clarysse Marlies 733

Topserie Handicap: Heren

Valckeneire Herbert 762

Dames

Buysse Erna 754