Klassementen Dinsdagliga

Uitslag na Liga 18

Baan PloegenPinsPtn
17The Killers23848
18Highvoltage20140
19Les Inoxydables24322
20De Musketiers24576
21Extreme23572
22The Tenpins24346
23De Streepkes21882
24The New Panthers22046
25De Galliërs22120
26Cornelis/A-Team25498

PlaatsPloegenV. PTNV. PINSPTNPINS
1De Musketiers1094281511545272
2Cornelis/A-Team86424239444972
3The Tenpins68409177443351
4The Killers64411117243495
5De Galliërs69408016943013
6The New Panthers60402526642456
7Les Inoxydables64399916642423
8Highvoltage64409266442940
9De Streepkes55404685742656
10Extreme41402274342584

Klassement Handicap A

Klassement Handicap B

Klassement Handicap C

Klassement Handicap D

Klassement Heren Scratch

Klassement Dames Scratch

Klassement Beker van de Voorzitter

Dagklassement
Beker van de Voorzitter

 

 Topscore Scratch: Heren

Raes Riek 299

Dames

Clarysse Marlies 289

Topscore Handicap: Heren

Van der Borght David 306

Dames

Van Haeren Sybille 257

Topserie Scratch: Heren

Raes Riek 736

Dames

Clarysse Marlies 729

Topserie Handicap: Heren

De Rouck Tim 743

Dames

Buysse Erna 709