Klassementen Dinsdagliga

Uitslag na liga 6

Baan PloegenPinsPtn
9Bye19800
10Les Inoxydables23678
11Highvoltage21888
12A-Team20950
13De Streepkes26068
14De Galliërs24060
15De Musketiers27408
16The New Panthers25150
17The Killers25096
18The Tenpins23882
19Bouwwerken Cornelis24302
20Extreem25066

PlaatsKlassement PloegenVorige ptnVorige PinsPTNPINS
1De Streepkes38120364614642
2De Musketiers30119423814682
3Highvoltage26120113414199
4The Tenpins30122063214594
5Bouwwerken Cornelis28120913014521
6Extreem22116322814138
7The New Panthers26122222614737
8The Killers20117792614288
9De Galliërs18119141814320
10Les Inoxydables2107761013143
11A-Team09836011931
12Bye09900011880

Klassement Handicap A

Klassement Handicap B

Klassement Handicap C

Klassement Handicap D

Klassement Heren Scratch

Klassement Dames Scratch

Klassement Beker van de Voorzitter

Dagklassement
Beker van de Voorzitter

 

 Topscore Scratch: Heren

Van De Velde Filip 288

Dames

ClarysseMarlies 269

Topscore Handicap: Heren

Van Haver Patrick 300

Dames

Verdoodt Tina 246

Topserie Scratch: Heren

Van De Velde Filip 731

Dames

Clarysse Marlies 698

Topserie Handicap: Heren

Van Haver Patrick 794

Dames

Van Peteghem Carine 708