Klassementen Dinsdagliga

Uitslag na Liga 3

Baan PloegenPinsPtn
15The Killers23674
16De Musketiers22884
17A-Team23606
18The New Panthers23442
19De Streepkes26448
20Les Inoxydables22360
21Extreem23058
22Bye19800
23De Galliërs23590
24Highvoltage25618
25Bouwwerken Cornelis24404
26The Tenpins23824

PlaatsPloegenV. PTNV. PINSPTNPINS
1Highvoltage124970207531
2The Killers144703187070
3The Tenpins124806167188
4De Musketiers124631166919
5De Streepkes84207166851
6Bouwwerken Cornelis84927127367
7Extreem44638126943
8De Galliërs104717107076
9A-Team44561106921
10Les Inoxydables104569106805
11The New Panthers0449526839
12Bye2396025940

Klassement Handicap A

Klassement Handicap B

Klassement Handicap C

Klassement Handicap D

Klassement Heren Scratch

Klassement Dames Scratch

Klassement Beker van de Voorzitter

Dagklassement
Beker van de Voorzitter

 

 Topscore Scratch: Heren

Van De Velde Filip 268

Dames

Clarysse Marlies 246

Topscore Handicap: Heren

Valckeneire Herbert 272

Dames

Ruys Nathalie 276

Topserie Scratch: Heren

Raes Riek 704

Dames

Clarysse Marlies 665

Topserie Handicap: Heren

Valckeneire Herbert 727

Dames

Van Peteghem Carine 713