Klassementen Dinsdagliga

Uitslag na Liga 17

BaanPloegenPinsPtn
17A-TEAM24812
18THE KILLERS24896
19EXTREME24676
20LES INOXYDABLES24652
21THE TENPINS22862
22DE MUSKETIERS25316
23BYE19800
24HIGH VOLTAGE26268
25DE STREEPKES26338
26DE GALLIËRS24640

PlaatsPloegenV. PTNV. PINSPTNPINS
1DE STREEPKES1023973711042370
2A-TEAM84390018641482
3DE GALLIËRS84393888441852
4DE MUSKETIERS68392087441739
5THE KILLERS68390467441535
6EXTREME64387577041224
7LES INOXYDABLES64378646640329
8THE TENPINS56389465841232
9HIGH VOLTAGE50382975840923
10BYE031620033600

Klassement Handicap A

Klassement Handicap B

Klassement Handicap C

Klassement Handicap D

Klassement Heren Scratch

Klassement Dames Scratch

Klassement Beker van de Voorzitter

Dagklassement
Beker van de Voorzitter

 

 Topscore Scratch: Heren

DE WILDE DANY 280

 

Dames

CLARYSSE MARLIES 269

Topscore Handicap: Heren

DELAMPER MARIO/VERSTICHEK YETHRO 294

Dames

VAN PETEGHEM CARINE 268

Topserie Scratch: Heren

REIK RAES 765

Dames

CLARYSSE MARLIES 693

Topserie Handicap: Heren

DE WILDE DANNY 798

Dames

NATHALIE RUYS 678