Klassementen Dinsdagliga

Uitslag na Liga 3

Baan PloegenPinsPtn
17EXTREME23232
18THE KILLERS23906
19THE TENPINS23572
20DE MUSKETIERS25336
21BYE19800
22LES INOXYDABLES23178
23HIGH VOLTAGE22170
24DE STREEPKES23808
25DE GALLIËRS24636
26A-TEAM23602

PlaatsPloegenV. PTNV. PINSPTNPINS
1DE MUSKETIERS164905227438
2THE KILLERS164873227263
3DE STREEPKES104679187059
4DE GALLIËRS74656137119
5LES INOXYDABLES54626136943
6THE TENPINS104831127188
7A-TEAM84524106884
8EXTREME6469187014
9HIGH VOLTAGE2436726584
10BYE0396005940

Klassement Handicap A

Klassement Handicap B

Klassement Handicap C

Klassement Handicap D

Klassement Heren Scratch

Klassement Dames Scratch

Klassement Beker van de Voorzitter

Dagklassement
Beker van de Voorzitter

 

 Topscore Scratch: Heren

De Bruyn Johan 278

Dames

Clarysse Marlies 222

Topscore Handicap: Heren

Van Zieleghem Kevin 276

Dames

Vermeiren Tabitha 278

Topserie Scratch: Heren

De Bruyn Johan 743

Dames

Clarysse Marlies 617

Topserie Handicap: Heren

Van Zieleghem Kevin 750

Dames

Vermeiren Tabitha 664